KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14346022
nr 1434 6022
Walter du Halde
(f. 1919), Sverige
Oljemålning, Kvinna, ej ram. Olja på duk,
74x60 cm. Signerad, oramad
Walter du Halde, svensk bildkonstnär född i Chile 1919.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 29 november 2021
kl 19:13:15
27/11 19:10:02
Walter du Halde
Läs mer om Walter du Halde